sabotowanie Trading

Czy handlu opcje binarne, Forex, akcje lub towarów znajduje się ładunek informacji uchodzić za prawdę, a przyjęta przez handlowców, ale która opcjeonline.com oferuje opinie jest faktycznie całkowite byka. Oto kilka mitów krążących wokół rynku branży finansowej … i prawdziwa historia za nimi.

Mit: Complex jest dobry

Nie, prostota jest dobra. Kompleksowe strategie i metody handlu po prostu nie działa dla większości przedsiębiorców. Choć jest to kuszące, aby dodać więcej wskaźników, aby znaleźć więcej transakcji, lub próbować odfiltrować kilka złych, takie przedsięwzięcia mogą być bezowocne w zwiększeniu ogólnej rentowności. Cena jest wskaźnik ostatecznym i ubijając na kilka reguł lub wskaźników nie zmieni się, w jakim kierunku rynek będzie. Prawie witryna internetowa wszystkie wskaźniki są tak zmanipulowane dane cenowe. Miej prostą strategię; oprzeć go na ruchach cenowych, z jednym lub dwoma wskaźnikami Tops (jeśli jest wymagane), które zapewniają wejście i wyjście dla każdej transakcji oraz redukują ryzyko na każdym handlu bardzo małe w stosunku do wartości rachunku.

Mit: Trading jest sztuka

Czy słyszałeś powiedzenie „Trading jest sztuką, a nie nauką?” Nie wierzę w to. Jeśli chcesz odnieść sukces na rynku, trzeba opracować naukowe jak tendencje. Twoje transakcje muszą być wykonywane z precyzją, a wielkość pozycji udało dokładnie kontrolować sprawdź moje odniesienie ryzyko. Winging go lub uzyskanie „kreatywnych” z obrotem oznacza po prostu czas nie został wprowadzony, by wymyślić i przetestować realną strategię. Dobre przedsiębiorcy doskonalić swoje techniki zapisując swój plan, a następnie wykonując je dokładnie, rejestracji wyników, a następnie szuka sposobów na poprawę, utrzymując cały czas prosto.

Mit: Więcej Transakcji, równa się więcej pieniędzy

Jeśli ktoś handlu sprawia Ci pieniądze, a następnie trzy powinny sprawić, że jeszcze więcej, prawda? Możliwe, ale nie cały czas. Istnieje tendencja Najlepszy Magazine Online nazywana „over-trading” i wiąże się transakcji, gdy nie ma prawdziwy powód opiera się na rynku w tym zakresie. Jeden ostrzegawcze znak nad obrotu jest podczas handlu na podstawie emocjonalnych impulsów-czujesz się nudzi więc dokonać handlu, chcesz mieć więcej pieniędzy, więc dokonać handlu, po prostu miał złą passę i chce je z powrotem, ty ‚re boi przegapisz okazję, lub jakiegokolwiek innego powodu, który pojawi się w ol’ noggin który opiera się na emocjach, a nie zdrowego predefiniowanym strategii handlowej. Transakcja na emocjach, a będziesz prawdopodobnie porzucić wszystkie swoje strategie i zniszczyć ciężką pracę zostały oddane do znalezienia logiczny sposób handlu na rynkach. handlu tylko wówczas, gdy nie jest dobry powód.

Mit: Nie jest idealna strategia

Kiedykolwiek fantazjować o doskonałej strategii, czy jest w stanie handlować z lekkim przejrzenia co rynek zrobi? Mam, ale jest to zupełnie fantazja. Wbrew temu, co reklamodawców, twórców i ludzi, którzy próbują sprzedać coś powie, wszyscy najlepsi i najbogatsi kupcy w świecie utraty transakcji … wiele z nich! Transakcje Losing są częścią gry giełdowej. opcjeonline Nie staraj się je wyeliminować, ponieważ nie można. Znajdź strategię, która wygrywa więcej niż traci, zarządzanie ryzykiem, a Twoje konto będzie powoli rośnie co pozwala wykonywać większe pozycje i stworzyć więcej bogactwa. Sukces nie przychodzi od stosunku wygrana 100%; chodzi sklejaniu ze strategią, która zapewnia lekką przewagę, będąc cierpliwym i trzymanie się go tak, że krawędź może wzmocnić swoją wielkość konta w miarę upływu czasu.

Mit: You Can Get Rich Quick

Istnieją opowieści całym, jak ktoś kupił grosza i stał się milionerem w ciągu nocy, albo przedsiębiorca, który miał epicką przejechany w ciągu roku i wzrósł do 500 $ chłodnym milion. Takie rzeczy się zdarzają, ale nie zdarza się to często. Dla każdego z tych ludzi, że to wielki hit, wiele tysięcy przedsiębiorców tracą codziennie i tysiącami innych break-even lub zrobić niewielki zysk. Trading na szybkie wzbogacenie pozostawi niemal wszystkich tych, którzy próbują ją mniej niż na początku.Zamiast realizować prawdziwe szanse na handlu. Przyjmuje do pracy i będziesz zawsze tylko uzyskać lekką przewagę, która następnie powinno być dźwignią z cierpliwości i dyscypliny, aby rozwijać swoje konto w dłuższej perspektywie. W ten sposób, masz największą szansę bogacenia się (mam nadzieję, ale wciąż nie ma gwarancji), ale to nie jest szybkie.

Mit: Jeśli strategia jest dobra, Money Management Nieistotne

I zobaczyć, jak zarządzanie pieniędzmi, ile ryzyka na każdym handlu-size-swojej pozycji w stosunku do swojej wielkości konta. Może ona obejmować więcej niż to, ale jest to jeden z największych czynników w zarządzaniu kapitału handlowego.Jak ogólnie rządzić nie więcej niż 2% (najlepiej mniej) rachunku powinny być ryzykował na jednym handlu. Jeśli masz konto $ 10,000, nie należy przyjmować zawody, gdzie można stracić więcej niż $ 200. Czemu? Bo nawet wielka strategia może mieć ciąg strat. Jeśli grozi ci 10% swojego konta na każdej transakcji, może być zniszczona w bardzo krótkim czasie. Bez względu na dotychczasowe osiągnięcia strategii jest to zawodna. Nie ryzykuj zbyt dużo twardym zarobione pieniądze na jednym handlu. Ryzyko niewielką ilość, a nigdy nie będziesz musiał się martwić o utratę całego kapitału. Utrata nic nie znaczy, gdy istnieje ryzyko tylko niewielki procent koncie jeszcze konta może jeszcze wzrastać z upływem czasu, jeśli masz dobrą strategię.

Ostatnie słowo

Trading jest długi proces edukacji; głównie dlatego, że jest tak dużo informacji, że obecnie nie należy ufać. Nie akceptują tego, co mówią eksperci (w tym ja), nie robiąc trochę kopania sobie znaleźć jakąś weryfikację. Rynki mogą nagradzać głupotę, i karać spryt, dlatego mogę być tak trudno znaleźć lub stworzyć strategie, które wytrzymują próbę czasu. Ale jeśli umieścić w czasie, i połączyć własne badania z badaniami innych, mocno wierzę, każdy może odnieść sukces jako przedsiębiorca z cierpliwości i dyscypliny.