Bądź regimented

NFP otworzył bramy dla handlu, które najczęściej dziś komputer zainteresowanie instytucjonalnych napędzane całej planszy wykonane moje zadania bardzo proste dzisiaj 🙂 To jak strzelanie kaczki w beczce i musiał najprawdopodobniej podjęta jeszcze kilka transakcji, które znam były ITM na pewno, ale nie trzeba być chciwym, najlepiej być ostrożnie stały.Poprzedniego dnia było o czym pisać, jak to było w tę iz powrotem rano, ale potem uderzył passę www.opcjeonline.com od popołudnia do piątku sesji popołudniowej sesji, która trwała całe 12 zawodów. Teraz czasem spojrzeć na statystyki i jesteś jak człowiek mały wzrost krzywej equity potem trafisz passę i produkt jest znacznie rozszerzona, IE Twój krzywa kapitału gwałtownie wzrasta szybko.To są czasy żyjesz i poczekaj cierpliwie w handlu występuje, ponieważ jeśli masz zdyscyplinowany spójnego podejścia są one po prostu czeka się stało ci daje górną krawędź, gdy czasy są dobre 🙂

Pierwszy handlowy dzień lubię nazywać się napojem gazowanym. Jako modelowania wykazały prawdopodobieństwo gwałtowny wzrost bardzo tutaj szybko, gdy było się poruszać. Robiło się ten ruch, ale wahają się mądry był on ograniczony i czekał do ostatniej chwili, aby przejść do mnie. Jeszcze binarne Opcje mądry to był doskonały handlowa prawo do 6; 50 wygaśnięcia kończąc na pełnym kleszczy.

 

Innym bardzo ładne i cena przepływu sygnału, który zacząłem korzystać z pełnej 5% mojego margine @ tym momencie, jak się wydaje działania http://www.opcjeonline.com/iq-option/ dni do rozpoczęcia czuli się dobrze. Ten handel spadł w ciągu nie więcej niż kilka drugim prawo od wejścia i był doskonały w sensie 1min 10sek były w doskonałej harmonii zsynchronizowane, co często prowadzi do szybkiego ruchu. Pewnie wystarczy kropla była szybka i bez większego rekursji ceny od wpisu.

 

Ruchy NFP były kliknięciu w całej rozciągłości, źródło to są chwile, kiedy idę z pełną maksymalną dźwignię, gdy wszystkie moje wykresy są w harmonijnej synchronizacji i widać coraz handlu czas po prostu hit niemal idealnie. Domyślam się pula bilansu aktywności / przeciwwagi ze wszystkich stron oddziaływać w taki sposób, że moja modelowanie finansowe jest prawie tak dobrze, doskonały. Jak widać w tym handlu, jak drugi z prawej przejść spadek prawo do 8:30 wygaśnięcia.

 

Myślę, że to binarny handlu mądry nie brałem, nawet nie spojrzał na moją historię handlu dzisiaj, ponieważ był tak doskonały brak refleksji potrzebne czułem, ale jeden z tych dwóch transakcji mijałem po stronie binarnym i myślę, że był to jeden jako było sprzeczne tendencje. Moja modelowania stwierdzono niższe numery były bardziej prawdopodobne, resztę dnia, więc nie chcą dodatkowych% s vs mnie. Mimo to, jak widzimy na tym oczekiwany przejście od 8:45 do 8:56 było dobrze po raz kolejny doskonały.

 

Sygnał FTSE 100 sprzedam, mój ulubiony handel przeczytać tutaj na tej stronie dnia. Można spojrzeć na to również handlu i powiedzieć nic niezwykłe w porównaniu do innych, ale ALGO mądre to było najwyższe prawdopodobieństwo i najlepszy przepływ cena cena / czas, gdyż działał tak dokładnie oczekuje się kleszcza. Wiele zmiennych nie widać na wykresie, co mogę zobaczyć równanie mądry ciągu Excel, które nie zawsze są wizualnie reprezentowane. To była moja ulubiona w skrócie będę pozostawić go na tym lol 🙂

 

Po przejściu pierwszego sygnału kupować na kosza UE mądry, wierzę, wziąłem tę następną bez wahania. Uderzanie bardzo szybki okno trendu licznika od 10:04 do 10:16, które myślę, że dokładny czas wejścia wynosił około 7 po. Handel poszedł od razu znowu, to nie mają właściwości więcej cyklicznych wciąż większość kleszczy zakończony do Highside i było jasne i zdecydowane ITM przez wygaśnięcia.

 

Mój ulubiony najmniej handlowy dzień i jeszcze można by pomyśleć, że wow był najlepszy! Nie tak jak ja brałem większą ilość ryzyka na wejściu tylko dlatego, że inne związane z nimi pary były tak daleko walnięcie w opozycji do tego się przenieść na GU, że to sprawiło, że większe prawdopodobieństwo dla mnie. Teraz powód, wierzę, że to był taki dobry towarowego, ponieważ komputery instytucjonalne schwytany możliwość arbitrażu i raz pęd zabrakło na GU była to okazja, nos nurkowania, które pozwoliłoby im utrzymać sprzedaż w tym oknie czasowym i dalszego dostosowania do UE.Prawdopodobne jest, że kupowały UE przy sprzedaży GU w danym przedziale czasowym w celu zabezpieczenia nierównowagi jest moja teoria. Szybkie i brudne ITM dla mnie imo 🙂 W sumie 7 zwycięstw i 1 strata za dzień, który miał mi wygrać serię od czwartku po południu zawrzeć @ 12 zwycięstw. I miło passa. Zdecydowałem się zrobić „Zdrowe nawyki na Dzień Traders” oraz „techniki zarządzania pieniędzmi, aby wyświetlić opcje binarne” jako oddzielne artykuły, które będę pracować na szczegółowo w weekend, aż jestem zadowolony z gotowego dzieła. Do następnego razu, Enjoy!